Sokolovňa - ŠK SokoLH
Creative SolutionIrish Pub 12 Restaurant Liptovský HrádokRúčka s.r.oDOM a.s.Mojliptov.sk - informačný systém o LiptoveZumba Liptovský HrádokMaccaferriLH PointKNLIntersportFibris
© 2010, creative solution

TRX - Závesný posilovací systém na celé telo

• posilňuje všetky svalové skupiny

• rozvíja mobilitu kĺbov, flexibilitu, stabilitu, rovnováhu

• aktivuje hlboký stabilizačný systém

• zlepšuje postavenie chrbtice a pozitívne prispieva k prevencii úrazov• mimoriadne vhodný tréning pre vrcholových ale aj rekreačných športovcov (tenistov, golfistov, futbalistov, hokejistov, atlétov, atď.)

PRIHLÁS SA TU (nutná rezervácia , obmedzení počet cvičiacich)

TRX - jedinečný cvičebný systém pre efektívny tréning kdekoľvek a v každom veku.TRX dnes vo svete naplno využívajú profesionálni športovci, vojenské a policajné oddiely, či fitness centrá, ako aj jednotlivci rôzneho pohlavia a veku. TRX závesný tréner je samostatný systém, ktorý stačí kdekoľvek zavesiť a cvičiť môžete všade. Skúsení tréneri vedome využívajú práve formy cvičenia, kde sa používa váha vlastného tela ako sú kliky, drepy alebo cviky na hrazde a bradlách. Počas cvičenia využívate iba váhu Vášho tela a intenzitu záťaže meníte uhlom sklonu proti zaveseniu systému TRX.TRX našlo presvedčivé využitie aj v príprave pre tímové športy, kde je potreba dosiah nutia výbušnosti, vytrvalosti a celkovej fyzickej sily. Systém TRX si zvolilo za partnera veľa úspešných tenistov, basketbalistov, hráčov amerického futbalu, hokejistov, boxerov a futbalistov. Ak hľadáte kvalitný funkčný tréning pre dosiahnutie Vašej najlepšej fyzickej kondície, tak vyskúšajte TRX. Počas celého tréningu sa cvičí len s váhou vlastného tela a to vo všetkých troch rovinách pohybu, čo je optimálne pre uplatnenie všetkých pravidiel funkčného tréningu. Intenzitu cvičenia je možné ľahko zvýšiť či znížiť zmenou postoja cvičenca k závesnému bodu. Čím je cvičenec bližšie k závesnému bodu, tým je intenzita vyššia a naopak. Pri optimálnej intenzite cvičenia sa posledné opakovania vykonávajú do takmer úplného vyčerpania svalovej sily.

 


« naspäť na všetky články