O klube

ŠK SokoLH je  športový klub, ktorého aktivity sa sústredia v priestoroch obnovenej Sokolovne v Liptovskom Hrádku.

Hlavným cieľom športového klubu SokoLH je plnohodnotné trávenie voľného času pre naše deti, na ktoré by sme sa chceli vo veľkej miere orientovať. Vítaní sú samozrejme aj rodičia a všetci dospelí, ktorí majú radi šport, dobrú zábavu a radi strávia svoj voľný čas v okruhu príjemnych športovo naladených ľudí.

Možnosti:

• Tenisové tréningy pod vedením trénerky, rozdelené na základe rôznych vekových kategórií
  • Prenájom tenisových kurtov pre členov klubu aj pre nečlenov
  • Prenájom kurtov na plážový volejbal, futbal a tenis
  • Organizovanie tenisových a volejbalových turnajov, firemných hier, športových dní pre školy, firmy, športových nadšencov
  • Komerčná prezentácia firemných značiek a spoločností formou partnerstva

Ponuka spolupráce:

Ponuka spolupráce