Sokolovňa - ŠK SokoLH
Creative SolutionIrish Pub 12 Restaurant Liptovský HrádokRúčka s.r.oDOM a.s.Mojliptov.sk - informačný systém o LiptoveZumba Liptovský HrádokMaccaferriLH PointKNLIntersportFibris
© 2010, creative solution

Nábor do ŠK SokoLH

Pozdravujeme všetkých fanúšikov športu, pohybu a rodinnej atmosféry.

Radi by sme Vás pozvali medzi nás. Prídťe sa dozvedieť o možnostiach, aktivitách, výhodach, sposobe fungovania športového klubu SK SokoLH o.z.

Hlavnou témou je fungovanie klubu v spolupraci s Vami. Budeme sa tešiť, keď príde každý, kto si vie predstaviť možnosť zapojiť sa podľa  do rôznych aktivít klubu.

Ste partia, ktora si rada zahrá beach volejbal? Pridajte sa ku nám, zorganizujte turnaj, pomožte pri príprave kurtov a ich údržbe v priebehu sezóny a využívajte všetky výhody klubu počas celej sezóny.

Taktiež je veľa priestoru pre celé rodinky s  menšími či vačšími deťmi. Ak Vás už napadne čokolvek čím sa do činnosti klubu zapojíte, ste srdečne vítaní. Či už je to aktivita s deťmi, dospelými alebo práca v areáli či za barom v Klubovni, určite máš dvere otvorené.

Streneme sa v areáli klubu pri Sokolovni v Liptovskom Hradku  kontaktujte nás a určite sa dohodneme.

Jan Kollar

SK SokoLH

0907 234 391,  info@sokolovnalh.sk

« naspäť na všetky články