Nábor do ŠK SokoLH

Pozdravujeme všetkých fanúšikov športu, pohybu a rodinnej atmosféry.

Radi by sme Vás pozvali medzi nás. Prídťe sa dozvedieť o možnostiach, aktivitách, výhodách, spôsobe fungovania športového klubu SK SokoLH o.z.

Hlavnou témou je fungovanie klubu v spolupráci s Vami. Budeme sa tešiť, keď príde každý, kto si vie predstaviť možnosť zapojiť sa   do rôznych aktivít klubu.

Ste partia, ktorá si rada zahrá beach volejbal? Pridajte sa ku nám, zorganizujte turnaj, pomôžte pri príprave kurtov a ich údržbe v priebehu sezóny a využívajte všetky výhody klubu počas celej sezóny.

Taktiež je veľa priestoru pre celé rodinky s  menšími či väčšími deťmi. Ak Vás už napadne čokoľvek čím sa do činnosti klubu zapojíte, ste srdečne vítaní. Či už je to aktivita s deťmi, dospelými alebo práca v areáli či za barom v Klubovni, určite máš dvere otvorené.

Stretneme sa v areáli klubu pri Sokolovni v Liptovskom Hrádku  kontaktujte nás a určite sa dohodneme.

Jan Kollar

SK SokoLH