VÝSLEDKY 2.ROČNÍKA HORNOLIPTOVSKÉHO JARMOČNÉHO TURNAJA - DOSPELÍ

Po upršanom piatku v sobotu ráno opäť pršalo , ale to nič nezabránilo aby sa v telocvični ZŠ Matejovie mohol odštartovať 2.ročník bedmintonového turnaja. Na víťazov čakali ceny od našich hlavných sponzorov GOLDEN APPLE CINEMA, KOMPAVA, TATRALANDIA, INTERSPORT. Občerstvenie pre súťažiacich zabezpečili , mesto Lipt.Hrádok a Pečivárne Lipt.Hrádok. Pri medzinárodnej účasti turnaj dopadol nasledovne:

MUŽI:

1.miesto: Tomáš Greguss

2.miesto: Ján Kurilla

3.miesto: Jozef Kurilla

: Matej Majerík

ŽENY:

1.miesto: Martina Stašková

2.miesto: Andrea Gregorová

3.miesto: Janka Multáňová

TENIS

Turnaj bol preložený na nedeľu a keďže sa počasie umúdrilo, mohlo sa hrať . Deväť hráčov si to rozdalo na dvoch ihriskách za Sokolovňou a po zaujímavých zápasoch  v skupinách sa do vyraďovacích bojov o medaile dostali štyria najlepší a dopadlo to takto:

1.miesto : Barbora Birčeková

2.miesto: Daniel Ryšan

3.miesto: Ľubo Koreň

Ďakujeme ešte raz všetkým organizátorom , sponzorom, súťažiacim a divákom.