Permanentky na tenis a bedminton zdarma

Podmienky pre získanie  permanentky zdarma:

• Musíte byť členom nášho občianskeho združenia (pri vstupe vám neprislúchajú žiadne povinnosti) členské na rok 2014 ja 15 €(poplatok je možné zaplatiť taktiež spôsobom uvedeným nižšie).
  • Darujte nám vaše 2 % (polovica z darovanej sumy vám  bude odrátaná pri zakúpení permanentky) druhá polovica bude použitá na rozvoj športu , konkrétne na projekt Plážový volejbal (Príklad : cena permanentky na 10 vstupov pre člena 40 € , moja suma 2 % 80 € polovica 40 €-celá permantka zdarma )
  • Ak máte známych z rodiny , kamarátov, alebo poznáte ľudí (nemusia byť z okolia LH) , ktorý nechcu darovať 2 % nikomu , využite to , lebo sumu môžte kumulovať (Príklad : cena permanentky na 10 vstupov pre člena 40 € , moja suma 2 % 40 € polovica 20 € + 2% môjho brata,otca,známeho 40€ polovica 20 € spolu 40€-celá permantka zdarma )
  • Dohodnutie úspešnej spolupráce s firmou , ktorá nám poskytne finančný dar prípadne materiálne vybavenie.
  • POZOR! Aby ste získali túto výhodu, musíte doručiť kópiu alebo scan dokladu s Vaším menom a presnou poukázanou sumou aj nám!

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte

info@sokolovna.sk