Prvomájový turnaj dospelých v bedmintone

Bedmintonový klub KBŠ Dolný Kubínhttp://selmykubin.webnode.sk

Vás srdečne pozýva na

Prvomájový turnaj

dospelých v bedmintone

Kedy?                         01.05.2013

O koľkej?              8.30 – 8.55  prezentácia

9.00 otvorenie turnaja, privítanie účastníkov

Kde?                                     ZŠ J. Matúšku, Kohútov sad 1752, Dolný Kubín

Disciplíny?                        Štvorhry muži, štvorhry ženy, štvorhry mix, dvojhry

(každý účastník môže hrať dve disciplíny)

Ako sa prihlásiť?Záväzne najneskôr do 28.04.2013 na e-mailovú adresu: selmykubin@gmail.com, daner@orava.sk.   Do prihlášky treba uviesť: meno,  bydlisko alebo klub, spätný kontakt (mobil, E-mail), druh disciplín.

Ako sa bude hrať?Hrať sa bude podľa pravidiel SZBe. Hrací systém upresníme pri otvorení turnaja podľa počtu prihlásených hráčov.

Hráči sa zúčastňujú turnaja na vlastné riziko, zodpovedajú sami za svoj zdravotný stav.

Organizátor nezodpovedá za úrazy,  prípadné škody na osobných veciach.

A čo štartovné?         Štartovné je 5 € na osobu. Zahŕňa prenájom telocvične,občerstvenie, pitný režim a košíky. Štartovné sa hradí pri prezentácii.

Súbory na stiahnutie