Prečo sa stať členom

Pre sezónu 2021 sme stanovili  mesačný členský poplatok  na 45 € / mesiac (žiaci SŠ  25 % zľava a žiaci ZŠ  50% zľava)

- môžete využívať kurty ZDARMA počas celého mesiaca. Povinnosť rezervovať vopred

- 1 hod Bedmintonu za mesiac Grátis následne len 4€/hod

V cene členského máte zapožičanie lopty, prípadne rakety na plážový tenis, čiže vám netreba nič, len chuť hrať .

Všetkých návštevníkov prosíme o doržiavanie prevádzkového poriadku.

Všetky príspevky budú použité na zabezpečenie cieľov a prevádzky areálu občianskeho združenia ŠK SokoLH o.z.

členské príspevky posielajte na

IBAN SLSP : SK87 0900 0000 0003 3479 2482 (do poznamky meno a mesiac, za ktorý platí členské)

OSTATNÉ VÝHODY

• cvičenia organizované ŠK len za 2€ vstup (bežné cena 4€)