Rozhýb sa !!! (TRX + mobilita)

Trvanie: rok/ platba mesačne | Cena: 28 €
Počet tréningov: 3 / týždeň
Kapacita: 20 | Počet prihlásených: 10

Pondelok 17:00 - 18:00 Vlastné telo - mobilita, flexibilita

Streda    17:30 - 18:30 TRX - základy

Štvrtok  17:00 - 18:00 TRX - kruhový HIIT tréning

Veľká Sála Sokolovňa

Využitím rôznych techník z kalisteniky a gymnastiky sa naučíme trénovať naše telo komplexne, pod rôznymi záťažami. Cviky na TRX nám vybudujú silný stred tela s možnosťou variability zaťaženia .  Našim cieľom bude pracovať na 3 základných kondičných vlastnostiach, ktorými sú : Sila, koordinácia a pohybové rozsahy ( Flexibilita + mobilita ).

Na tréningoch budeme pracovať na tom aby sme obnovili našu pohybovú slobodu a posunuli náš fyzický level o niečo vyššie.

Náplň kurzu

• Komplexné rozcvičenie zložené z rôznych techník
  • Rozvoj základných silových a pohybových prvkov z kalisteniky a gymnastiky ( zhyb, kľúk, vznos, drepy, stojka … )
  • Zlepšenie pohybovej koordinácie ( rôzne pohybové techniky s vlastnou váhou – lokomócie, základy akrobácie … )
  • Na každom tréningu budeme tak isto pracovať na obnovení a zlepšení pohybových rozsahov – flexibilita + mobilita kĺbov ( viacero druhov strečingu

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ ?

• Začiatočníci aj pokročilý (Každé jedno cvičenie sa dá prispôsobiť na aktuálnu fyzickú zdatnosť )
  • Cyklisti , bežci (pomocou mobilty a posilnenie stredu tela CORE dosahujte lepšie výkony)
  • Ľudia čo chcú začať cvičiť , alebo sú po dlhodobom zranení (TRX je ideálne cvičenie )
  • Mladí aj straší (možnosťou prispôsobiť náročnosť cvičenia je program naozaj pre každého)