Detská pohybovka

PONDELOK 13:30 - 14:30

STREDA  13:30 - 14:30

ŠTVRTOK   15:45 - 16:45

Neviete aký šport je pre vaše dieťa najvhodnejší ? Nevadí!

Dajte mu čas aby si osvojilo pohybové základy a zistilo v čom vyniká, čo sa mu páči najviac.

Všeobecná pohybová príprava je tá správna voľba pre zdravý vývoj detí a je nielen skvelý prostriedok ako podporiť zdravie deti, ale aj najlepší začiatok ich športovej kariéry.

Čo je Všeobecná pohybová príprava?

Sú to aktivity pozostávajúce z pohybových hier, prvkov gymnastiky, atletiky, ale aj netradičných športov, cvičenia s vlastnou váhou.

Naším cieľom je:

• rozvoj pohybových schopností detí primerané ich veku
  • rozvoj pohybových schopností ako sú rýchlosť, sila, vytrvalosť, koordinácia
  • naučiť deti správne behať, skákať, nebáť sa lopty a aktívne tráviť svoj voľný čas.
  • vytvoriť trvalý záujem o športové activity
  • naučiť sebadisciplíne a cielenej koncentrácii pri aktivitách
  • viesť deti k vzájomnému rešpektu a zmyslu pre Fair play

Pre koho je Všeobecná pohybová príprava?

Pre deti od 6 - 10 rokov, pre deti, ktoré sa chcú naučiť viac, ale aj tie, ktoré sa chcú zdokonaliť.

Kde bude cvičenie prebiehať ?

Cvičenie bude prebiehať v priestoroch Sokolovne v Liptovskom Hrádku a v malej gymnastickej telocvični na ZŠ Hradná , ale aj vonku – budeme využívať aj vonkajší areál Sokolovne(piesková plocha), pôjdeme sa prebehnúť na hrádzu, ale aj do Hradskej hory. V prípade nepriaznivého počasia sa bude vždy cvičiť v Sokolovni.

Cena a platba ?

Cvičenie bude prebiehať počas celého roka. Platbu treba uhradiť vždy na začiatku mesiaca , za celý mesiac vopred. V prípade neprítomnosti dieťaťa sa hodina dá nahradiť v daný mesiac. Prípadne zameniť za vstup na 1 hod bedmintonu pre rodinných príslušníkov dieťaťa .

platba vopred mesačne    3€/ tréning  (podľa počtu tréningov za mesiac 1 krát 12€, 2 krát 24€ , 3 krát 36€)

jednorázový nepravidelný vstup 4 €/ tréning

Do poznámky uveďte dni ktoré by vaše dieťa navštevovalo tréning !!

TRÉNERI:

Mgr. Ján Kollár

Mgr. Stanislava Baďová

Mgr. Alžbeta Mičuchová

Prihlásiť sa na kurz

« naspäť na všetky kurzy